Yenigün Mah. Hasırcılar Cad. No:19

Adapazarı / SAKARYA

0264 777 23 21

0541 659 16 05

İletişime Geç

Anasayfa / Gider Açma

Gider Açma

Gider Açma


Pis su, atık su gibi giderlerin tıkanması yaşam kalitemizi ve sağlığımızı ciddi derecede etkileyen bir faktördür. Oluşan tıkanıklıklar rahatsız edici pis kokular yayarken hijyen açısından da son derece tehlikelidir.

Tıkalı giderler aynı zamanda bakteri yuvasıdır. Temas etme veya soluduğumuz havaya karışarak çok ciddi bulaşıcı hastalıklara kadar neden olabilen gider tıkanıklıkları vakit kaybedilmeden çözülmesi gereken önemli bir sorundur.

Genellikle basit kimyasallar ile sorunun giderilmesi en yaygın yöntem olmasına karşın bu kimyasalların tehlikeleri ve sağlığa verdikleri zarar daha fazladır. Yaşadığınız yerde özellikle çocukların olması ve bu kimyasalların kullanılması durumu daha tehlikeli bir hale getirmektedir.

Tıkanıklık Giderme uzman tesisatçı işidir. Sorunun sebebi genelde kullanılan maddeler, imalatta oluşan hatalar, yanlış veya eğimi doğru hesaplanmamış tesisatlardan kaynaklanmaktadır. Gider borusu görüntüleme cihazları ve kanal açma makinaları kullanılarak kolay bir biçimde sorununuz çözülür.

Sakarya'nın neresinde olursanız olun hemen bizi arayın. Gelelim gider tıkanıklı sorununuzu anında çözelim.

×

Sakarya Su Kaçağı'na Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim