Yenigün Mah. Hasırcılar Cad. No:19

Adapazarı / SAKARYA

0264 777 23 21

0541 659 16 05

İletişime Geç

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Sakarya Su Kaçağı konusunda hizmet veren firmamız, alanında uzman ustalarıyla, sorun ne kadar büyük olursa olsun hizmetinize koşuyor. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri noktasında müşteri memnuniyetini esas alarak evinize zarar vermeden, günümüz teknolojisini en gelişmiş şekilde kullanarak çözümler sunuyoruz.

Yılların tecrübesi ile mutfak, banyo ve lavabolarınızda kaçağın neyden ileri geldiğini anında saptayarak, gerekli müdahaleyi yapmaktayız. Sektördeki birçok firmanın aksine daha yenilikçi çözümler sunarak hem zamandan hem de maddi külfetten kurtulmanızı sağlıyoruz.

Evlerde ya da iş yerlerinde yaşadığınız su kaçağı durumunda kendi başınıza uyguladığınız çözümler çoğunlukla yeterli gelmez. Su kaçıran lavabonun kalıcı olarak tamir edilmesi için için kameralı lavabo tıkanıklığı açan birtakım profesyonel cihazlara ve yetkin ustaya ihtiyaç duyarsınız. İşte böyle durumlarda bir telefon ile hizmet vermekteyiz. Her zaman kaliteyi esas alan firmamız sektörde kendini kanıtlamış, faaliyet alanında ciddi bir yer edinmiş ve sürekli müşteri memnuniyeti ve kaliteyi artırarak her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Kalitemiz çalıştığımız her alanda ve her süreçte vazgeçilmez prensibimiz ve teminatımız olacaktır.

×

Sakarya Su Kaçağı'na Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim