Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Hakkımızda

Sakarya’da sıhhi ve mekanik tesisat çözümleri sunmakta olan Sakarya Su Kaçağı, çözüm ortaklarına en nitelikli ve hizmeti sunmaktadır. Tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile tüm müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet sunan firma, Sakarya ve ilçelerinde hizmet faaliyetlerinde devam etmektedir. Her biri alanında uzman, ehliyet ve liyakat sahibi kadrosu ile trendleri ve küresel teknolojiyi takip eden firma, en güncel sektörel gelişmeleri hizmet ağına kazandırarak müşterileri ile buluşturmaktadır.

Vizyon

Sunulan ürün ve hizmetlerin, çözüm ortaklarının taleplerine uygun şekilde geliştirerek memnuniyet sağlanması ve global gelişmeleri takip ederek en güncel teknolojiler ile alanında ilkleri gerçekleştiren öncü bir marka olmak.

Misyon

Çözüm ortaklarına en kaliteli, nitelikli ve profesyonel hizmeti sunmak. Bu hizmeti sunarken; güvenlik, fiyatlandırma ve memnuniyet açısından ilk tercih edilen firma olmak. Satış sürecinden teslimat ve işlem sonrası destek sürecine kadar başta çözüm ortaklarına, topluma ve ülke ekonomisine ve gelişimine katma değer üreterek memnuniyet kazanmak.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın